Tellimine

 

 

 

 

Müügitingimuste kehtivus

Üldised müügitingimused kehtivad Ärklitoa OÜ klientide (edaspidi Klient) ja ÄrklitoaOÜ ( edaspidi Ärklitoa) vahel.
Üldised müügitingimused on kooskõlas Eesti Vabariigis kehtivate õigusnormidega. Lähtutakse Ärklitoa OÜ tooteinfost, hinnakirjast ning ostuinfost.

Müügi ja hinnakirja muudatused jõustuvad, kui need on avaldatud Ärklitoa OÜ e-poes. Kui Klient edastas oma tellimuse enne tingimuste muudatuse jõustumist, siis kehtivad Kliendi jaoks eelnevad tellimuse tingimused v.a kui seaduses või müügitingimustes ei ole sätestatud teisiti.

Esitades tellimuse www.arklitoa.ee e-poes, kinnitab Klient, et on tutvunud müügitingimustega ning on nendega nõus.

Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel ( E−R 9.00−18.00 ). Kui tellimus esitatakse reedel pärast kella 14, vormistatakse tellimus järgneval esmaspäeval.

 

Vääramatu jõud

Veebipood arklitoa.ee ei vastuta Kliendile tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood arklitoa.ee ei saanud mõjutada või ette näha.

 

Garantii

Vastavalt Võlaõigusseadusele on Kliendil õigus pretentsioon esitada 2 aasta jooksul. Garantii korral võtta ühendust maili teel anniki@arklitoa.ee

 

Hind ja maksmine

Ärklitoa e-poes on kõik kaubad esitatud lõpphindadena. Kaupade hinnale lisandub kohaletoimetamise maksumus. Ostude eest tasumine toimub arve alusel pangaülekandega või pangalingiga tasudes.

Kohaletoimetuskuludeks saab Klient valida endale sobiva postiteenusepakkuja ostu vormistamisel.

Kauba saab tellida pakiautomaati, postkontorisse või kulleriga koju. Postikulu hinnad sisaldavad käibemaksu.

 

Toodete kohaletoimetamine ja üleandmine

Tarneaeg Eesti siseselt on 2-5 tööpäeva, välja arvatud eritellimused (nt sildiga säilituspurgid).

UUDIS: Saadame kaupa Itella Smartpostiga ka SOOME!

 

Kättetoimetamisviisid:

Smartpost pakiautomaat -  alates 3,60 € 

SmartPOST on kiire ja mugav pakiteenus nii saajale kui saatjale. Pakiautomaadid asuvad kaubanduskeskuste juures ja neile saab ligi nii autoga, jalgsi kui ühistranspordiga. 
Valides ostukorvis transpordi viisiks „pakiautomaati“, kirjutage palun tellimuse märkuste lahtrisse Teile sobiv pakiautomaadi asukoht. Pakiautomaatide võimalikud asukohad leiate
 siit. Kui unustasite asukoha lisamast, võtame Teiega e-maili teel ühendust ja täpsustame seda.
Paki saabudes saate SMS-i teel teavituse ning isikliku koodi. Kood tuleb sisestada pakiautomaadi arvutisse ning seejärel avaneb pakiautomaadi uks ning saate kauba kätte. Saadetis ootab Post24 pakiautomaatides 7 nädalapäeva. 

Omniva postkontor –  alates 3,60 €
Kaup toimetatakse Teile lähimasse Omniva postkontorisse, võttes aluseks aadressi, mille sisestasite ostukorvis andmeid täites.

Tasuta kohaletoimetamine (ainult Eestis) – kui tellimuse kogusumma on vähemalt 150 eurot, toimetatakse ostetud kaubad Teile tasuta kohale. 

Pakime kauba väga turvaliselt ja hoolikalt!

 

Tagastamine & garantii

Teil on õigus tellitud kaubad 14 päeva jooksul vahetada või tagastada, kui see mingil põhjusel ei sobi. Tagastatav toode peab olema kasutamata. Kui soovite toodet tagastada, saatke palun enne postitamist teavitus anniki@arklitoa.ee, kuhu palume märkida järgnev info: tellija nimi, tagastatava toote nimetus, põhjus miks tagastate ning oma arveldusarve number. Raha tagastatud kauba eest kantakse Teie arveldusarvele 7 tööpäeva jooksul peale kauba meile tagasi jõudmist. Kauba saatekulu ja tagasisaatmise kulu tagastamisele ei kuulu.

 

Muud

Käesolevates tingimustes reguleerimata küsimustes juhindutakse Eesti Vabariigis kehtivast seadlusandlusest ning poolte vahelisi suhteid reguleerivatest õigusaktidest.

 

Privaatsus

Kõik kliendi poolt Ärklitoa Oü-le edastatud andmeid kasutatakse ainult tellimuse täitmiseks ja vajadusel täiendava informatsiooni andmiseks. Ärklitoa OÜ kinnitab, et kõik kliendi poolt internetipoele avaldatud andmeid käsitletakse konfidentsiaalselt ning ei avaldata kolmandale osapooltele, v.a. seadusega ettenähtud juhtudel.