Ärklitoast

 

Meil kõigil on oma ettekujutus, milline on tõeline kodu – see kõige tähtsam koht maailmas, kus tunda end mugavalt
ning avasüli külalisi vastu võtta. Ärklitoas saadakse inspiratsiooni kodusoojusest ja igapäevastest kaunitest hetkedest, kuhu lisatakse näpuotsatäis maalähedust, romantikat, põhjamaist loodust ja müstikat. 
Ärklitoa ateljees leidub rõivaid ja aksessuaare, mis sobivad ühtviisi hästi nii linna- kui ka maakodusse. Ärklituba on mõnusa olemise tuba, mõtete kodu. See on paik, kus romantika kohtub maalähedase praktilisusega. Meile võib tuua ka kapinurgas seisvaid ja oma saatust ootavaid kangajuppe, laseme neil sosistada ja satsideks saada.

 

MISSIOON & INSPIRATSIOON
Kasutame kodumaist materjali - näiteks Eestis kootud linast kangast. Veel leiab meie kummutitest sinna triivinud riidejuppe, pärit on need sõprade-tuttavate kappidest ning samuti tööstusest pärinevaid kangajääke. Linase peseme ning trummeldame - selliselt töödeldud tekstiil jääb loomult muhedalt kortsuline ning ei vaja triikimist. Me usume, et ajatute lõigete ning kvaliteetse materjali ja õmbluse kooslus loob kestva väärtuse. Ärklitoa rõivatükid on mugavad ja praktilised kodus toimetamiseks, linane kangas mõjub jahedalt suvel ja soojendavalt talvel.

Keraamika on vormitud ja dekoreeritud Eestis. Meie ornamentika on inspireeritud eestimaisest loodusest, aasta-aegadest ning mustrimängudest. Peame lugu puhastest joontest, orgaanilisest kulgemisest ja selgetest geomeetrilistest vormidest.

 

 

 

Ärklitoa ateljee 

Lepi kokku aeg: anniki@arklitoa.ee / + 372 5559 4445
või saada meile sõnum Facebookis, sealt leiad ka lahtioleku ajad: 
www.facebook.com/arklitoa

Aadress: Eha 1, Võsu, Vihula vald, Lääne Virumaa.