Ärklitoast

 INSPIRATSIOON

Ärklitoa on täis mustreid mis kaunistavad erinevaid keraamilisi nõusid. Ornamentikad on inspireeritud põhjamaise looduse mustrimängudest. Mustrite autor on graafiline disainer Merike Tamm. Kasutusel olevate nõude vormid on selge joonega mis sobivad ühtviisi hästi nii linna- kui ka maakodusse. Keraamika on valmistatud vastupidavast vitroportselanist ja selle dekoor nõudepesumasinakindel.

 

 ÄRKLITOA E-POOD

Parima valiku leiad meie e-poest või kohapeal Lääne- Virumaal, Võsul! Ärklitoa tooteid saad endale tellida lähimasse pakiautomaati, postkontorisse või mugavalt kulleriga koju. Pakime kauba väga hoolikalt ja turvaliselt! E-poest saad kauba tellida Eestisse ja Soome, muud riigid kokkuleppel - kirjuta!

 

TULE MEILE KÜLLA!  

 Suvehooajal 01.05 - 31.08 on meil Võsul, Ärklitoa kodus, avatud väike Verandapood kuhu saab tulla oma silmaga kaema meie tooteid. Poe lahtioleku ajad saad teada meie facebook lehelt või helistades all olevale numbrile ning kokku leppida külastusaeg. 

Võid Ärklitoa külastustuse siduda kosutava matkaga Viru rabas või jalutuskäiguga imeliste merevaadetega Käsmu - Võsu kergliiklusteel!

Lepi kokku aeg: anniki@arklitoa.ee, + 372 5559 4445 või saada meile sõnum Facebookis! 
www.facebook.com/arklitoa

Aadress: Eha 1, Võsu, Vihula vald, Lääne Virumaa