Kaubamärgid

Ärklitoast

MISSIOON & INSPIRATSIOON

Ärklitoa keraamika on vormitud Lääne-Virumaal ja siinsamas kodumaal ka dekoreeritud. Väärtustades kohalike meistrite tööd loome pikaaegse kestvusega esemeid. Meie ornamentika on inspireeritud looduse mustrimängudest. Mustrite autor on graafiline disainer Merike Tamm. Ärklitoa keraamika on selge joonega, valmistatud vastupidavast vitroportselanist ja selle dekoor nõudepesumasinakindel.

Ärklitoa satsipõlled on mugavad ja praktilised. Kasutame põhiliselt kodumaist materjali - Eestis kootud linast kangast. Linane on eelnevalt pestud - selliselt töödeldud tekstiil jääb loomult muhedalt kortsuline ja pehme ning ei vaja triikimist. Satsideks kasutame kangapoe restijääke või kangajuppe, millest keegi midagi enam ei õmble, kuid Ärklitoas saavad neist vallatud satsid põlledele. Linast ja leidkangaid põimides õmbleb Anniki Kopli praktilised ja kerge kiiksuga rõivatükid. 

 

ÄRKLITOA E-POOD

Parima valiku leiad meie e-poest või kohapeal Võsul! Ärklitoa kraami saad endale tellida lähimasse pakiautomaati, postkontorisse või mugavalt kulleriga koju. Pakime kauba väga hoolikalt ja turvaliselt! E-poest saad kauba tellida Eestisse ja Soome, muud riigid kokkuleppel - kirjuta!

 

TULE MEILE KÜLLA!  

Ärklitoa hubases toakeses saad lähemalt uudistada keraamilisi nõusid, mis sobivad ühtviisi hästi nii linna- kui ka maakodusse ja proovida selga omanäolisi satsipõllesid. See mõnusa olemise tuba on Ärklitoa mõtete kodu. Paik, kus romantika kohtub maalähedase praktilisusega. 

Võid Ärklitoa külastustuse siduda kosutava matkaga Viru rabas või jalutuskäiguga imeliste merevaadetega Käsmu - Võsu kergliiklusteel!

Lepi kokku aeg: anniki@arklitoa.ee, + 372 5559 4445 või saada meile sõnum Facebookis! 
www.facebook.com/arklitoa

Aadress: Eha 1, Võsu, Vihula vald, Lääne Virumaa.

 

EDASIMÜÜJAD:

TALLINN

Teele - Eesti käsitöö ja disain (Balti Jaama turu II korrus Kopli 1)

 

TARTU

ERMi muuseumipood (Muuseumi tee 2)

Milgren portselanistuudio (Jakobi 36)